POZNAJ NAS

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych przyjaciół szczerze oddanych swojej pasji. Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się wraz z postępem technologii. Dynamiczny rozwój branży foto oraz ciągła modyfikacja naszego sprzętu sprawia, że zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją.
Inwestujemy w nasz rozwój odważnie podejmując się realizacji nowych wyzwań. Rzetelność oraz profesjonalizm traktujemy jako wartości nadrzędne.
Chcąc sprostać oczekiwaniom klienta, każde powierzone zadanie traktujemy indywidualnie wyznaczając sobie wysokie standardy pracy. Wiemy jak cennym narzędziem jest czas, dlatego pracując zespołowo jesteśmy w stanie szybko dostarczać gotowe projekty naszym odbiorcom. Realizując różnego typu przedsięwzięcia nauczyliśmy się przezwyciężać nasze ograniczenia i tworzyć dobry produkt.

Paweł
Założyciel White Box Studio od 10 lat związany z filmem i fotografią. Łącząc pasję z pracą dąży do uzyskanie produktu zadowalającego najbardziej wybrednych klientów. Od 2 lat związany z ESL Polska jako videoedytor i fotograf.

Robert

Licencjonowany operator drona. Pasjonuje się bezzałogowymi pojazdami latającymi i ich szerokim spektrum zastosowań. Jego zdaniem kreatywność i chęć podejmowania nowych wyzwań to gwarancja unikalnego materiału o najlepszej jakości. Osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem.

Michał

Fotografia produktowa i studyjna. Edytor zdjęć oraz operator glidecam i Ronina. Z zawodu technik elektronik. Fotografią i filmem interesuje się od 10 lat. Zaczynał nagrywając kamerą sVHS. Zawsze skupiony stara się o najlepsze ujęcia czy kadry.

Przemek
Animacje i efekty specjalne. TimeLapse Hyperlapse Adobe After Effects. Uwielbia dynamikę i kinowe ujęcia z niesamowitą głębią koloru. Łącząc to z efektami specjalnymi jak również timelapsami czy hyperlapsami sprawia, że jego produkcje przykuwają wzrok i są ciekawe dla odbiorcy. Dąży do tego aby jakość filmu była zawsze na najwyższym poziomie.

Dominik

Operator, montażysta. Wielki fan mediów społecznościowych oraz treści, które się tam ukazują. Specjalizuje się w błyskawicznych montażach dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki niemu możemy zaoferować relacje z wydarzeń już następnego dnia po zakończeniu zdjęć.